Bota

Video/Shpërthime të fuqishme regjistrohen në Kiev


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 28/02/22 |
Opi Nion

Disa shpërthime të mëdha janë dëgjuar rreth orës 18:40, në orën lokale të së hënës në lindje të qendrës së qytetit të Kievit.

CNN shkruan se shpërthimet e mëdha u dëgjuan këtë të hënë.

Menjëherë pas shpërthimit, në të gjithë qytetin dëgjohen sirenat. Këto janë shpërthimet më të fuqishme të cilat janë regjistruar ditën e sotme në Kiev.

Kujtojmë se vetëm pak minuta më parë u mbyllën edhe bisedimet mes Ukrainës dhe Rusisë në Bjellorusi, ku dy delegacionet biseduan për arritjen e paqes./Opinion.al

Pas