Aktualitet

VIDEO/ Shokon transgjinoria, del pa të brendshme tek ‘Zonë e Lirë’Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 27/01/17 |
b.f

Vazhdon çmenduria në studion e ‘Zonë e Lirë’, pas Iva Alikos të premten e kaluar, këtë herë në studion ka ardhur pa të brendshme edhe transgjinoria Linda Rei. Ajo e ka pohuar këtë gjatë emisionin, dhe për ta treguar më qartë ajo është ngritur në këmbë dhe ka ekspozuar pjesën e fustanit të çarë.

“Fustani që kam veshur, është bërë apostafat për mua. Pastaj të gjitha vijnë pa brekë te ti, erdha edhe unë sot…”, shprehet Linda e pyetur për veshjen./Opinion.al

Shikoni momentin në videon mëposhtë.

Pas