Aktualitet

Video/ Shkrumbohet nga flakët një banesë në Milot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:41 - 22/07/21 |
Opi Nion

Një shtëpi dykatëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit mbrëmjen e djeshme në Kurbin.

Sipas policisë zjarri ka rënën në banesën e shtetasit M.C., ku fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

“Më datë 21.07.2021, rreth orës 23:45, në Milot,Kurbin, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit M.C., ku ka vetëm dëme materiale.

Mënjëherë kanë shkuar në vendngjarje shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikses.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Pas