Bota

VIDEO/ Sherr masiv në një ndeshje futbolli, këtë herë mes femrave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:18 - 25/08/21 |
Opi Nion

Ndodh që gjakrat nxehen mes futbollistëve.

Këtë herë ka ndodhur mes futbollisteve femra në Meksikë

Pamjet e turpshme vijnë nga Meksika, ku përballeshin Necaxa dhe Puebla mes tyre. Shtyrje dhe mundje me vajzave të të dyja ekipeve, ndërkohë që arbitrja e ndeshjes nxori tre kartonë të kuq.

Edhe pse kishte edhe një minutë që ndeshja të përfundonte dhe ishte 1-0 për vendasit, vajzat nuk ngurruan të nxjerrin anën e keqe të tyre.

Pas