Aktualitet

Video/ Seria A: Roma nuk gjen paqe. E mund dhe Atalanta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:57 - 29/11/15 |
b.f

Pas humbjes së turpshme në mesjavë kundër Barcelonës me rezultatin 6-1, Roma është turpëruar sërish, këtë herë në kampionatin italian, ku është mundur nga Atalanta brenda në shtëpi me rezultatin 2-0.

Video Roma-Atalanta 0-2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas