Sport

Video/ Ronaldo dhe Khabib përshendesin fansat në një mënyrë të veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:41 - 08/10/18 |
el ida

Khabib  Nurmagamedov është sportisti më i përfolur i javës në botë. Pas ndeshjes së përfolur gjatë duket se njerëzit duan të dinë çdo gjë rreth tij.

Ai është një sportist i suksesshëm por është edhe besimtar i devotshëm. Së fundmi një video është shpërndarë në rrjete sociale, ku shihet Ronaldo dhe Khabib. Mendohet që video është bërë kohë më par♪7.

Bashkë me superyllin e Juventusit, Cristiano Ronaldon kanë përshëndetur fansat e tyre duke thënë: Es Selamun Alejkum!

 

 

Pas