Aktualitet

Video/ Rama: Shqipëria në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 08/05/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook” një video të publikuar nga Agjencia Europiane e Aviacionit Civil, Eurocontrol.

Rama thotë se sipas Eurocontrol, Shqipëria ka dalë në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror.

“Mirmëngjes dhe me këtë video të publikuar nga Agjencia Europiane e Aviacionit Civil, Eurocontrol, ku tregohet se si Shqipëria ka dalë në krye të klasifikimit për rritjen e trafikut ajror, ju uroj një të diel të bukur”-shkruan Rama./Opinion.al

Pas