Aktualitet

Video/Rama: Një superpark urban në rrënojat e parkut industrial të KuçovësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 15/08/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke publikuar pamje të një parku urban që po ndërtohet në qytetin e Kuçovës. Krahas videos kreu i qeverisë shkruan se parku i ri po ndërtohet në rrënojat e parkut industrial të Kuçovës.

“MIRËMËNGJES

dhe me rrënojën e parkut industrial të Kuçovës, ku po merr formë një superpark urban për të gjitha moshat, ju uroj një javë të mbarë”-shkruan Rama.

Pas