Aktualitet

Video/ Protestuesit djegin flamurin serb


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 20/12/21 |
Opi Nion

Tashmë ka nisur protesta e thirrur nga ish-kryeministri, Sali Berisha.

Ndërkohë sikurse shihet në pamje disa të rinj po djegin në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, flamurin serb.

Kjo protestë po vjen si një reagim kundër ardhjes së Aleksandër Vuçiç në Tiranë për nismën “Ballkan i hapur” si dhe për aferën e inceneratorëve që çoi në pranga ish-ministrin, Lefter Koka./Opinion.al

 

Pas