-Jetë dhe Stil

Video prekëse/ Qeni refuzon të pranojë që i zoti ka vdekur…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:47 - 05/05/16 |
root

Ky qen në Rumani refuzon të pranojë që i zoti i tij ka vdekur. Qeni pret çdo ditë të zotin të kthehet në shtëpi dhe refuzon të hajë ushqimet që i sjellin banorët e lagjes.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/DailyMail/videos/1314531738606571/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas