-U tha në Opinion

VIDEO/ Prapaskenat e ‘Opinion’, nga grimi tek vënia e mikrofonave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 30/10/17 |
b.f

Sonte në emisionin “Opinion” po diskutohet për dorëheqjen e kreut të SHISH Visho Ajazi Lika.

“Misteret e ikjes së shefit të Shërbimeve Sekrete”, është duke u trajtuar në Opinion me një panel gazetarësh dhe analistësh.

Por disa momente të fundit para daljes në transmetim direkt, duke u përgatitur në dhomën e grimit dhe në zyrën e gazetarëve të emisionit shfaqen në videot mëposhtë.

Nga grimi, tek vënia e mikrofonave e disa nga bisedat e fundit janë prezente ashtu në video. /opinion.al

 

 

Pas