Bota

VIDEO/ Po jepnin emisionin “Live”! Burri shfaqet lakuriq pas moderatorëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:31 - 23/09/21 |
Opi Nion

Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë transmetimit “live” të emisionit NBC ” Today ” në Amerikë.

Teksa prezantuesit po flisnin me publikun, në ekranin e prapa shpinës së tyre është shfaqur një burrë i zhveshur duke vrapuar.

Sikurse shfaqet në video ky moment kaloi me shumë hilaritet në studio ku prezantuesit Hoda Kotb , Savannah Guthrie dhe Craig Melvin, njoftuan publikun që një burrë lakuriq të kalonte pas rrugës Manhattan.

Menjëherë në emision u futën reklama, në mënyrë që burri të mos kalonte sërish i zhveshur prapa studios televizive, e cila shihet se është e rrethuar me xhama.

Pas