Kronikë

Sherr me thika mes adoleshentëve në Kamëz, dy prej tyre në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:01 - 23/09/21 |
Opi Nion

Një sherr me thika ka ndodhur këtë pasdite në Kamzë mes disa adoleshentëve .

Sipas njoftimit zyrtar të policisë nga konflikt i çastit kanë mbetur të plagosur dy të rinjtë 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë mësohet se është bërë shoqërimi i një tjetër të mituri R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në Kamzë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, janë dëmtuar dy shtetas të mitur 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë shoqërimin për veprime të metejshme të shtetasit R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas