Sport

VIDEO/ Humb kontrollin gjatë konferencës Florian Marku, nxirret nga rojet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:34 - 23/09/21 |
Opi Nion

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë në një ndeshje boksi.

Ditën e sotme boksieri shqiptar ka patur një konferencë me kundërshtarin por dhe të tjerë të pranishëm 1 ditë para ndeshjes.

Marku ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes duke ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë. Teksa disa herë e ka provokuar që të ndesheshin në ambientet ku po zhvillohej konferenca përballë kamerave.

Më pas boksieri shqiptar është nxjerrë jashtë nga sigurimi. /Opinion.al

Pas