Life Style

Video/ Pitoni gjigand bie nga tavani gjatë një mbledhje pune në një bankë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:31 - 14/10/18 |
el ida

Në një bankë kineze  të premten në mëngjes,  një piton i madh 1.5 metër ra nga tavani, ndërsa punonjësit po zhvillonin një mbledhje stafi.

Ngjarja ndodhi në një bankë në qytetin jugor të Kinës, Nanning. Teksa anëtarët e stafit ishin duke qëndruar së bashku në një rreth, gjarpri i madh u rrëzua papritmas nga tavani. Ai ra në mesin e tyre. Pak centimetra larg prej njërit prej anëtarëve të stafit.

Në pamjet e kamerave të sigurisë, shihet pitoni teksa bie papritmas nga tavani dhe punëtorët që largohen të frikësuar. Video po bën xhiron e rrjetit por akoma nuk dihet si përfundoi pitoni në zyrë.

Pas