Sport

Video/ “Përleshje” mes trajnerit dhe lojtarit në La LigaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:10 - 01/05/16 |
b.f

Anësori i Rayo Vallecanos, Bebe, ka qenë tejet i pakënaqur me zëvendësimin në ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Bebe ka reaguar ashpër ndaj trajnerit Paco Jemez, pasi ky i fundit e zëvendësoi në ndeshjen ndaj Atletico Madridit.

Futbollisti nuk e priti aspak mirë këtë veprim, duke u përfshirë në një zënkë me fjalë me trajnerin e skuadrës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas