InstaBIZ

Ja si do të quhet Bleona në filmin e riBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:10 - 01/05/16 |
root

Këngëtarja Bleona Qereti ka nisur një tjetër rrugëtim në jetën e saj. Ajo është duke xhiruar filmin e saj të ri ” Dead Trigger”, ku do të interpretojë krah aktorit të famshëm hollivudian, Dolph Lungreen.

image

Bleona ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga backstaget e filmit,por për Opinion.al tregon më shumë detaje rreth filmit dhe rolit të saj.

“Unë do të interpretojë Lorettën gruaja e priftit. Kam një rol të vogël por që është i spikatur pasi unë shfaqem pa make-up, pa maske zombie, që unë të njihem. Skenat e mia janë me Dolph-in, dhe jam shumë e nderuar që do të jem krah tij.  Në këtë film luan edhe Jenny Sanderson, e dashura në jetën reale e Dolph Lundgreen, e cila merret me artet marciale”, thotë Bleona.

imageimageimageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas