Kronikë

VIDEO/ Përfshihet nga flakët një makinë pranë TEG


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 30/08/21 |
Opi Nion

Një automjet tip Benz është përfshirë mbrëmjen e sotme nga flakët.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan pranë TEG.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar, megjithatë autoritetet ende nuk kanë sjellë një njoftim mbi ngjarjen.

Nga pamjet e ardhura në redaksinë e “Opinion.al” shihet se në afërsi të vendit të ngjarjes ndodhen disa patrulla policie teksa mbërrin dhe një zjarrfikëse.

Nga ana tjetër qarkullimi i mjeteve po kryhet normalisht./Opinion.al

Pas