Kronikë

Mbytet një 70-vjeçar te Liqeni Artificial i Tiranës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:47 - 30/08/21 |
Opi Nion

Një 70-vjeçar është gjetur i mbytur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial i Tiranës.

Bëhet me dije se viktima ende nuk është identifikuar nga autoritetet.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe janë duke punuar për të zbardhur ngjarjen./Opinion.al

Pas