Aktualitet

VIDEO/ Përfshihet nga flakët apartamenti në Tiranë, evakuuohen banorët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 08/02/21 |
Semiljana Azizi

Një apartament në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Bëhet me dije se apartaminenti ishte në katin e fundit të pallatit.

Paraprakisht dyshohet se flakët janë shkaktuar si pasojë e rrjedhjes së bombulës së gazit. Deri më tani raportohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëmet material, teksa janë evakuuar të gjithë qytetarët e apartamentit dhe të pallatit.

Flakët ishin me intesitet të lartë, ndërkohë që kanë shkaktuar panik në zonën përreth./Opinion.al

Pas