Kronikë

Gjendet i mbytur 62-vjeçari në breg të detit në Spille


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:43 - 08/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një 62-vjeçar është gjetur i mbytur në breg të detit në Spille, Kavajë këtë të hënë rreth orës 14:00.

Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet se 62-vjeçari  A. S., është mbytur aksidentalisht.

“Më datë 08.02.2021, rreth orës 14:00, në Spille, Kavajë, është gjetur në breg të detit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 62 vjeç, i cili ishte larguar nga banesa më datë 05.02.2021”,  njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas