-Jetë dhe Stil

Video/ Parashuta ulet në mes të plazhit të Drymades


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:45 - 31/07/16 |
b.f

Sezoni veror është padyshim një kohë aventurash për pushuesit.

Krahas detit, plazhit, festave në bregdet, apo udhëtimeve në det të hapur, disa njerëz zgjedhin ta shijojnë pamjet e bregdetit shqiptar duke e vizituar atë nga ajri.

Këto video të sjella nga Opinion.al tregojnë se si një parashutë ulet në mes të plazhit të Drymades.

Parashuta tërhoqi vëmendje pasi erdhi krejt papritur nga ajri dhe u ul në mes të plazhit, duke shkaktuar habi te pushuesit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas