Kryesore

Video off records/ Pas kamerave në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 11/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të enjte në emisionin ‘Opinion’ po flitet për krimin në Shqipëri dhe faktorët që e ndihmojnë atë.

Me një panel me gazetarë dhe analistë emisioni po transmetohet live në ekranin e tv klan.

Ndërkohë më poshtë do të ndiqni disa video nga ajo se çfarë ndodhi pas kamerave mbrëmjen e sotme.

Nga hyrja e stafit të Opinion në oborrin e TVKlan, tek dhoma e grimit dhe deri në studio.

Pas