InstaBIZ

VIDEO/ Nuk ka lidhje me politikën, Spiropali zbulon ‘talentin e fshehur’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 23/02/21 |
Semiljana Azizi

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka publikuar ditën e sotme një video në llogarinë e saj në “Instagram”, teksa shfaqet duke kërcyer.

Spiropali shfaqet mes të rinjve, e cila nuk ka ngurruar aspak të nis të kërcej këngën që dëgjohet në sfond.

Kjo është një formë ndryshe nga sa e kemi parë herë të tjera ministren Spiropali, e cila shfaqet në Kuvend dhe dalje publike serioze.

Për më tepër shikoni videon:

Pas