Kronikë

Shkozë/ Vetëvaret 40-vjeçarja në një ndërtesë të braktisur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 23/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në një ndërtesë të braktisur në Shkozë. Policia bën me dije se nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune.

“Më datë 23.02.2021, në një ndertesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetëvarur shtetasja Sh.B., rreth 40 vjeçe

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja”, njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas