Aktualitet

VIDEO/Një person hipën te muzeu në Tiranë, kërcënon se do të hidhet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:19 - 12/05/21 |
Opi Nion

Një person po kërcënon se do të hidhet nga skelat e Muzeut Historik Kombëtar në qendër të Tiranës.

Ndërkohë raportohet se ai ka thënë se nëse nuk i firmoset një kontratë pune do të vetë-hidhet.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po negocion me të./Opinion.al

Pas