Aktualitet

Kërcënoi se do të hidhej nga Muzeu Kombëtar, zbret qytetari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:49 - 12/05/21 |
Opi Nion

Qytetari i cili kërcënoi se do të hidhej nga Muzeu Kombëtar në qendër të Tiranë i është bindur negociatave me efektivët e policisë dhe ka zbritur nga lartësia.

Mësohet se Admir Jahelezi, i cili kërcënoi të kryejë aktin ekstrem, pretendonte se nuk i është firmosur një kontratë pune.

“Shtetasi A. J., zbriti nga ndërtesa pa probleme”, konfirmon policia në një njoftim të dytë. Në vendngjarje shkuan sherbimet e ambulancës dhe zjarrfikses./Opinion.al

Pas