Kryesore

Video/Ndeshja e tij e fundit, Piqué nuk mban dot lotëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 06/11/22 |
Opi Nion

Emocione dhe lotë për futbollistin Gerard Piqué  në daljen e tij të fundit në fushë. Brohoritjeve dhe duartrokitjeve në Camp Nou, futbollisti u është përgjigjur me përshëndetje dhe puthje, por pa mundur të mbajë lotët, ndërsa i ka dhënë lamtumirën futbollit.

Ndërkohë në fushë, lojëtaët e Barcelonës kanë veshur të gjithë fanelën e Pique me numrin 3.

Ndeshja e Barcelonës përballë Almeiras ishte e fundit për Piqué, që ka dalë në fushë se bashku me dy djemtë e tij, Milan dhe Sasha./Opinion.al

Piqué is in tears as he receives a standing ovation from the fans at the Camp Nou, while leaving the pitch.

Gracias Legend ❤️ #Sempr3 pic.twitter.com/xAGfk8wA41

— FCB One Touch (@FCB_OneTouch) November 5, 2022

Pas