-Jetë dhe Stil

Video/Motoristi mbeti poshtë makinës,qytetarët ngrenë peshë mjetin për ta çliruarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:35 - 03/06/22 |
Opi Nion

Një person që udhëtonte me një motor ka mbetur i bllokuar poshtë një makine, nga e cila ishte përplasur. Në ngjarjen e ndodhur në SHBA, një numër i madh qytetarësh, rastësorë në vendngjarje të ndihmuar edhe nga forca policie, kanë ngritur peshë makinën duke e çliruar motoristin, që ka shpëtuar pa lëndime./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News (@abcnews)

Pas