Aktualitet

PD/Noka Sekretar i Përgjithshëm, Bylykbashi dhe Boçi, nënkryetarëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:47 - 03/06/22 |
Opi Nion

Pas përfundimit të numërimit të votave, PD do të ketë Sekretar të Përgjithshëm Flamur Nokën, dhe nënkryetarë Luçiano Boçi dhe Oerd Bylykbashi.

 

Pas