Aktualitet

VIDEO/“Mos fol,o llapaqen”, incidenti i Ballës gjatë deklaratës për media


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 11/06/21 |
Opi Nion

Një incident i pakëndshëm është regjistruar këtë të premte në oborrin e selisë së Partisë Socialiste, në kohën kur kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, po jepte një deklaratë për mediat lidhur me zhvillimin e Kongresit të Partisë Socialiste që do të mbahet ditën e nesërme.

Por teksa Taulant Balla po përfundonte fjalën e tij, një qytetar është dëgjuar të bërtasë duke thënë “poshtë diktatura. Mos fol o burrë, o llapaq*en. Mos fol”.

Pas këtij momenti Balla është larguar dhe më pas është rikthyer sërish për t’iu përgjigjur ptetjeve të gazetarëve./Opinion.al

Pas