Emisionet

“Opinion”/ Në garë për PD-në


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 11/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten në emisionin “Opinion” për temën “Në garë për PD-në”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Mentor Kikia
  2.  Artan Hoxha
  3.  Robert Rakipllari
  4.  Mirela Milori

Ndërkohë që prezent kanë qenë gjithashtu dhe kanidatët të cilët kërkojnë drejtimin e PD:

  1. Agron Shehaj
  2.  Fatbardh Kadilli
  3. Edit Harxhi

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një kolazh me momentet më histroike të Partisë Demokratike./Opinion.al

Pas