Aktualitet

Video/ Mirela Kumbaro fton djemtë grekë: Hajde martohuni në ShqipëriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 14/07/22 |
Opi Nion

Një deklaratë e ministres së Turizmit, Mirela Kumbaro është shpërndarë në media të ndryshme në vendin tonë.

Gjatë fjalës së saj në Panairin e Biznesit, organizuar nga Dhoma e Tregtisë e qarkut të Gjirokastrës dhe të Janinës, Kumbaro u ka bërë thirrje djemve grekë të vijnë të punojnë, jetojnë dhe martohen në Shqipëri.

Në këtë aktivitet ishte i pranishëm edhe zv.ministri i Jashtëm grek, Kosta Fraggoyannis.

Bizneset apo miqtë grekë të vijnë të punojnë, të jetojnë, të dashurohen apo të martohen këtu në Shqipëri apo anasjellta”’, shprehet Kumbaro./ Opinion.al

Pas