InstaBIZ

Video/ Ministri Tahiri në pub, shikoni si e ndez atmosferën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:55 - 10/06/16 |
b.f

Ministri Saimir Tahiri në një aspekt tjetër. Në privatësinë e tij, duke shijuar jetën e natës në një lokal në Tiranë. Në videon më poshtë do të shihni se si Ai e ndez atmosferën kur merr mikrofonin dhe këndon “Xhamadani vija vija”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Videon nuk e hap se sta shikoj dot fytyren. .po ishalla je ti ministri qe se shpejti do arestohet se do bej darke te madhe….hahahaah

Pas