InstaBIZ

Video/Mes lotësh Lionel Messi përqafohet me nënën në fushëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 18/12/22 |
Opi Nion

Lotë gëzimi dhe emocione për yllin e Argjentinës Lionel Messi, pas fitores ndaj Francës. Tashmë në rrjet është bërë virale një video ku ai përfafohet me nënën e tij Celia María Cuccittini e cila ka vrapuar në fushë. Shihet se teksa qëndrojnë të përqafuartë dy nuk i përballojnë dot emocionet./Opinion.al

Lionel Messi hugs his mother ❤️ #FIFAWorldCup pic.twitter.com/Hz6uGV32ZX

— Farid Khan (@_FaridKhan) December 18, 2022

Pas