Aktualitet

VIDEO/ Merr flakë fugoni, brenda ishin Inva Mula dhe personazhe të njohur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 31/07/20 |
Al Do

Disa personazhe të njohur shqiptar, të fushës së artit dhe jetës publike janë përfshirë në një incident mëngjesin e sotëm.

Automjeti me të cilën udhëtonin aktori Ermal Mamaqi, sopranoja Inva Mula dhe bashkëshorti i saj profesori Hetem Ramadani, shkrimtarja Mirela Sula etj, ka shpërthyer në flakë rrugës për në Tropojë.

Njoftimin për incidentin këtë mëngjes e ka njoftuar vetë shkrimtarja Mirela Sula përmes rrjeteve sociale nga ku ka postuar edhe videon e fugoni që përfshihet nga flakët.

Menjëherë ata kanë dalë nga makina, ndërsa falënderojnë sopranon Inva Mula që i ka nxitur të dalin nga makina pak para se ajo të shpërthente në flakë.

Fatmirësisht asnjë nga personat që ndodheshin në mjet nuk është lënduar.

Pas