Kronikë

Gjendet një person i pajetë në Lezhë, policia jep detajet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:11 - 31/07/20 |
Al Do

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në Lezhë.

Policia njofton se rreth orës 11: 30, në fshatin Gajush të Lezhës është gjetur i vdekur shtetasi N.D., 69 vjeç, banues në Gajush.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet që të jetë vetëhelmuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Pas