Aktualitet

VIDEO/ Me dajre dhe klarinetë, muzikantët i urojnë mbarësi Edi Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 01/05/21 |
Opi Nion

Me dajre dhe klarinetë, disa muzikantë i kanë uruar fitore dhe mbarësi kryeministrit Edi Rama.

Video është publikuar nga Kryeministri Rama në “Instagra”.

Ndër të tjera në video dëgjohet prej tyre të thonë se shteti dhe gjithë Shqipëria duhet të ketë mbarësi dhe të shtohen të mirat.

Edi Ramës i uroj fitore edhe mbarësi. Edhe shteti edhe gjithë Shqipëria të ketë mbarësi dhe o zot i madh e bëftë Zoti mbarë e mirë. Të shtohen gjithë gjërat”, shprehen ata./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas