Kronikë

Video/ Makina përplaset me murin e ndërtesës, 4 të lënduarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:23 - 19/02/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar këtë pasdite në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Shtetasi D.P. vjeç 29, banues në Shkodër, duke drejtuar mjetin tip Volksëagen ka humbur kontrollin e tij duke dalë nga rruga.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar katër pasagjerë në mjet, të gjithë familjarë të tij.

Rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkodër-Koplik, shtetasi D.P. vjeç 29, banues në Shkodër, duke drejtuar mjetin tip Volksëagen ka humbur kontrollin e tij duke dalë nga rruga.

Për pasojë janë dëmtuar pasagjerët në mjet shtetasit Q. P. , D. P. , S. P. dhe A. P. të gjithë familjarë të tij të cilët janë dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër për ndihmë mjekësore”, njofton policia.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas