Aktualitet

VIDEO/ Makina hyn në sheshin “Skëndërbej”, përplasje mes disa personave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:41 - 25/04/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sheshin ““Skëndërbej”, në kryeqytet.

Sikurse shihet në pamjet e mëposhtëme një automjet ka thyer barrierën nga ana e Teatrit të Operas dhe Baletit dhe ka hyrë në shesh duke rrezikuar jetën e qytetarëve pasi ka bërë manovra të rrezikshme me mjetin e tij.

Kanë qenë qytetarët të cilët nxorrën me forcë nga makina shoferin dhe e kanë neutralizuar. Ngjarja shkaktoi panik tek kalimtarët që ndodheshin në atë moment në shesh./Opinion.al

Pas