Kronikë

VIDEO/ Makina futet në dyqan, plagosen 4 kalimtarë në Berat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 22/08/21 |
Opi Nion

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Beratit.

Bëhet me dije se një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka përfunduar brenda një dyqani pajisjesh elektronike.

Nga ana tjetër mësohet se 4 persona janë lënduar, ndërsa nënvizon se ata kanë qenë kalimtarë të rasitit dhe janë gjendur rastësish në trotuar në momentin e aksidentit./Opinion.al

 

Pas