Aktualitet

VIDEO/ Krushqit nxjerrin kallashin dhe zbrazin karikatorin në autostradë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 22/08/21 |
Opi Nion

Një video po qarkullon ditën e sotme në rrjetet sociale, ku shihet një preson i cili nxjerr armën e zjarrit kallashnikov nga dritarja e makinës dhe gjuan.

Sipas ABCNews ngjarja është regjistruar në mes të autostradës në vendin tonë.

Një person nga makina e krushqve shihet teksa qëllon me kallashnikov në mes të autostradës në Laç, duke mos marrë aspak parasysh rreziqet, por zbraz karikatorin deri në fund.

Më herët gjatë ditës së sotme është publikuar një tjetër video në rrjetet sociale, ku dasmorët kishin zbritur nga makinat dhe kërcyen në mes të autostradës në Laç, duke bllokuar qarkullimin./Opinion.al

 

Pas