InstaBIZ

Video/ Kush është modelja që ka dëgjuar këngën ende të pa publikuar të Noizyt?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:50 - 17/11/16 |
root

“A të kujtohet” quhet titulli i këngës së re të reperit Noizy. Kënga pritet të publikohet pas pak kohe, ndërkohë që janë xhiruar disa nga skenat e klipit.

Në një kohë kur askush ende nuk e ka dëgjuar këtë këngë, modelja Klaudia Kalia ka publikuar në rrjetin SnapChat një video ku në sfond dëgjohet pikërisht kënga e Noizyt.

Mbi video ajo ka shkruar “së shpëjti”, duke lënë të kuptohet se mezi po pret publikimin e këngës. Nuk do ishte çudi nëse Klaudian e shihnin në ndonjë skenë të klipit, megjithëse nuk dihet ende asgjë.

Ish Miss Shkodra dhe fituese e shumë çmimeve të tjera, Klaudia është e njohur edhe për paraqitjen e saj në reklamave të kompanive më të njohura shqiptare.

Pas