Aktualitet

Video/ Koka: Mendova se krisma ishte kapsollë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:42 - 02/05/16 |
b.f

Gazetari Spartak Koka ka thënë në emisioninh e Opinion se sapo dëgjuam krismën e parë, ne menduam se na hodhën një kapsollë tek këmbët dhe aty për aty, menduam t’i shmangeshim.

Krisma erdhi nga e majta ime dhe unë menjëherë tentova të çohem direkt nga krahu i djathtë për t’u larguar.

Ndërsa u ngrita sa nuk u përplasa me vrasësin.

Koka theksoi se unë, pavarësisht nga tronditja, mbaj mend vetëm se ai kishte në kokë një kapele dhe një vizë të bardhë në pjesën e mëparshme. 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas