Aktualitet

Video/ Hoxha: Ja pse polici ishte pa pistoletëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:53 - 02/05/16 |
b.f

Gazetari Tan Hoxha theksoi në Opinion se vrasësi kishte informacion se kush ishte aty, ai ka ardhur, ka parë dhe është rikthyer për të finalizuar aksionin e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas