Aktualitet

VIDEO/ Ishte në kërkim, si u arrestua me rroba banjo i riu në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 19/06/21 |
Opi Nion

Endri Zaja, 22-vjeçari, i arrestuar ditën e sotme nga policia e Durrësit ishte duke bërë plazh në momentin që është vënë në pranga nga efektivët.

Në videon e mëposhtme, shfaqet Zaja, me rrobat e banjës teksa shoqërohet për në ambientet e komisariatit.

22-vjeçari ishte prej kohësh në kërkim. Sipas policisë Zaja është autor  i 2 vjedhjeve të ndodhura më parë, konkretisht: Më datë 10.06.2021, në Kameras, Durrës, dyshohet se ka vjedhur në dyqanin e shtetases V. M., një sasi vlere monetare dhe disa paketa cigare. Më datë 14.06.2021, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, dyshohet se ka vjedhur në marketin e shtetasit M. M.

Zaja po ashtu është shoferi që ka përplasur me makinë një  74 vjeçare italiane në Durrës./Opinion.al

Pas