Aktualitet

Aksident i trefishtë në hyrje të Tiranës, 2 të plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 19/06/21 |
Opi Nion

Një aksident i trefishtë është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Vorë-Tiranë.

Policia bën me dije se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë është lënduar drejtuesi i një prej mjeteve dhe një pasagjer, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autoritetet njoftojnë se po vijon puna për normalizimin e qarkullimit rrugor.

 

Pas