Kryesore

Video/ Ish-Kryeministri Nano me probleme shëndetësore, shfaqet në karrocë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:45 - 28/05/21 |
Opi Nion

Ish-Kryeministri Fatos Nano duket se ka patur probleme shëndetësore ditën e sotme. Një video e publikuar nga gazeta “Express”, tregon një moment kur Nano ndodhet përpara spitalit Amerikan në Tiranë.

Ai shihet që zbret nga automjeti dhe ulet në karrocë për të hyrë më pas në spital. Nuk dihet arsyeja e kësaj vizite dhe problem shëndetësor, që e ka çuar Nanon në spital./Opinion.al

Pas