Sport

Video/Ibrahimovic, pushimet luksoze dhe hedhjet nga jahti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 07/08/20 |
Opi Nion

Për Zlatan Ibrahimovic kjo është kohë pushimesh. Pas protagonizmit në fushën e blertë me fanelën e Milanit ai është duke shijuar pushimet në jaht së bashku me familjen.

 

Ndërsa udhëton në Costa Azzurra, nuk i shpëton vëmendjes së  paparacëve që e fotografojnë edhe pranë bashkëshortes Helena Seger, me të cilën është prej 20 vitesh. Me ta janë edhe dy djemtë, Maximilian dhe Vincent.

 

Ndërkohë në instagramin e tij, ai publikon edhe një video ndërsa shijon një zhytje duke u hedhur nga jahti dhe shkruan: “Luan në tokë, peshkaqen në det”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

Lion on land, shark at sea #riva

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Pas