Aktualitet

VIDEO/ I riu noton në fushën e përmbytur në Gjirokastër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:26 - 08/01/21 |
Doriana Çepunaj

Në kohën kur vendi po përballet me kushte të vështira atmosferike dhe përmbytje, një video është bërë virale në rrjetet sociale.

Siç duket edhe nga pamjet, një i ri në Gjirokastër, ka zgjedhur të notojë në fushën e futbollit të përmbytur nga rreshjet.

Fusha e futbollit në Derviçan, vendi ku është xhiruar videoja u shndërrua në një mini-liqen si pasojë e reshjeve intensive të shiut./Opinion.al

Pas